piektdiena, 2012. gada 9. marts

Pavasara blog-saguriens


Jau kādu nedēļu, ja ne visas divas mani piemeklējis pavasara blog-saguriens.  Un kaut tāda vārda jau laikam nemaz nav – kaut kā tieši tā man to gribas nosaukt, kad apkārt notiek daudz, stāstīt un rādīt – tik daudz, bet ir saguriens to visu sabildēt un tad vēl aprakstīt.
Tāpēc jau apmēram kāds 10 raksts man paliek vai nu tikai domās savirknēts vai vispār tikai ātri garāmskrejošas idejas formātā.
Ik pārdienas  aizdomājos, ka,  ak, man taču ir jāraksta blogs/ jānopublicē kaut kas jauns, utt.. Un tad nolemju, ka viss – rīt rakstīšu, tomēr, kad pienāk rītdiena – arvien joprojām neko negribas rakstīt.
Līdz beidzot šodien secināju, ka mani gluži vai moka doma, ka neko nerakstu, bet, ja ieklausos sevī, neko īsti negribas rakstīt..
Un tā, kā blogs jau no laika gala man bija ar domu – sajūta priekam un tikai un vienīgi pašai sev, tad šodien pusdienslaikā, klausoties  putnu čivināšanu tepat Rīgas centrā, nolēmu, ka došos blog-brīvdienās jeb nemocīšu sevi ar domu par „vajadzību kaut ko uzrakstīt”. Pagaidām plānoju savas brīvdienas apmēram uz nedēļu, lai pēc tam atgrieztos jau ar jaunu iedvesmu. :) Kaut kā līdzīgi jutos arī ap Ziemassvētkiem, kad kā reiz pēc mazas blogpauzes, sajutos gluži kā no jauna.
Turklāt brīvdienām ir arī pavisam pragmatisks iemesls – nākamnedēļ man mājās nebūs datora. Lai gan mana darbadiena pamatā paiet pie datora – diezgan reti ir tie vakari, kad arī mājās neieslēgtu datoru.. (zinu, neskan laikam labi). Tāpēc no vienas puses pat priecājos par šo iespēju, jo nākamā nedēļa man būs arī brīvdiena no visām tehnoloģijām.
Saulainu Jums nedēļu!

5 komentāri:

 1. Atpūties un gaidīsim atpakaļ ar jaunu iedvesmu!

  AtbildētDzēst
 2. es Tevi ļoti labi saprotu! :) Pašai nagi niez pēc blogpauzes :P bet - Tu uzlādējies pamatīgi ar iedvesmu un nāc atpakaļ! :)

  AtbildētDzēst
 3. Man šobrīd līdzīgi - gribas kaut ko uzrakstīt, bet nav īsti iedvesmas, vārdi nevirknējas, rakstītajam trūkst odziņas un liekas, ka viss pa tukšo. ;)

  Gaidu atpakaļ Tevi jau tagad!

  AtbildētDzēst
 4. man atkal iedvesmas pār pārēm, labprāt rasktītu un atrādītu, tik nav ko :D visu laiku esmu pēdējā laikā aizņemta ar visu ko citu, tik ne rokdarbiem. Vienīgais ko varu atrādīt ir augošie asni :D tiem vaig maz laika, un paši pēc tam rodas, un sarodas :) žēl ka tā džemperis pats neadās :D

  AtbildētDzēst
 5. Ļoti labi saprotu Tevi. Arī es savu blogu veidoju vairāk kā savu dienasgrāmatu, vietni, kur savas lietiņas sakārtot. Un tieši tāpēc domāju, ka te galīgi nevietā ir kādi pašpārmetumi sev - mēs taču to visu galu galā darām priekš sevis - gan rakstām, gan rokdarbojamies, gan štātes gatavojam un pucējamies. Nu, bet ja to vēl kāds ievēro un vēl kādam sagādā prieku, tas taču ir jauki! :) Bet tāpēc jau nav jāslēdz ne līgums, ne savstarpēja vienošanās par kaut kādu pienākumu izpildi.
  Lai Tev jaukas brīvdienas! :)

  AtbildētDzēst