trešdiena, 2013. gada 22. maijs

Pietura vasara

 
Blog-klusums, kas sākās ar lēni nākošo pavasari un ir iestiepies vasarā, kas savukārt ir atnākusi gandrīz vai par strauju un vēl pirms mana atvaļinājuma sākšanās, turpināsies.
  
Jau pagājušajā gadā secināju, ka iedvesma rakstīt un rokdarboties man mazinās proporcionāli temperatūras kāpšanai plusos, tiklīdz iestājas pavasaris/ vasara. Un tā kā šogad tas notiek ar gandrīz vai simetrisku precizitāti kā pērn, ir skaidrs, ka blogam pienākas vasaras brīvdienas, lai rudenī un ziemā atgrieztos ar jaunu spēku un iedvesmu.
  
Kopš ziemas beigām esmu pievērsusies arī jaunam ne-rokdarbiskam un ne-kulināram hobijam, kas ļoti progresējis un sācis "apēst" daudz mana brīvā laika. Atziņa - pamainīt intereses ir ļoti vērtīgi un atzīmēšu sev, ka par šo vajag kādreiz pastāstīt.

Bet atgriežoties pie sākuma - aiziet vasara & blog-brīvdienas! :)
  
Šovasar gan ceru varbūt nepazūst pavisam, jo lai gan palēlināti, bet esmu procesā ar visādām interesantām lietām, kas, iespējams, prasīsies ātrāk atrādīties kā vien rudenī.
  
Visām, kas arvien čakli turpinās blogot - vēlu iedvesmas pilnu vasaru! Es pa drusciņai noteikti turpināšu sekot visam, kas notiek un lasīšu jaunumus!
  
Uz tikšanos rudenī!
 
P.S.Saules un karstuma sagurušajiem/ baudošajiem iesaku pagatavot šo burvīgo citronu saldējumu - tas ir spirdzinošs un pavisam noteikti ar vasaras garšu!

1 komentārs:

  1. Pastāsti! Es nevaru sagaidīt! Par to nerokdarbisko un nekulināro hobiju.

    Paldies par recepti!

    AtbildētDzēst