otrdiena, 2014. gada 11. marts

Paštaisīts pirts dvielis

Visi, kas ir pirts mīļotāji noteikti zinās, ka svarīgākā lieta, bet kuras kārtīga pirts iešana nav iedomājama, protams, ir dvielis. 

Dvielis kā dvielis - to aptin un lieto un tam nav nekādas pamācības vajadzīgas.

Bet tā kā kārtīga pirts iešana pavisam noteikti  sastāv no vairākiem pirts gājieniem, tad loģiski, ka dvielis paliek ar vien slapjāks un smagāks - ik pa laikam vajag pārtīt no jauna. Un ja vēl pa vidu gribas apēst kaut ko garšīgu, parunāties ar draugiem, dīķī pamērcēt kājas vai uzspēlēt bumbu, tad neizbēgami ik pa laikam dvielis ir atkal un atkal jāpartin no jauna. 

Tā kā man ir pieredze ar pirti jau kopš bērnības, tad gribētos teikt, ka vīriešu pirts svārki jeb dvielis, kas pats turās ir mana ideja, kurai man pienāktos patents, jo pirmos tādus uzšuvu tētim pirms n-padsmit gadiem, kad pavisam noteikti tādi vēl nebija nevienā veikalā nopērkami un visi, kas brauca ciemos nebeidza brīnīties cik superīga ideja.

Patenta diemžēl man nav :) un pirts svārki tagad ir nopērkami veikalos, bet labāk, lētāk un ērtāk ir tos uztaisīt pašam. 
Labāk, jo tad var izvēlēties tiešām foršu dvieli, kas kārtīgi uzsūc mitrumu un cenas ziņā tas sanāks daudz izdevīgāk. Turklāt, tas ir ātrais 15 minūšu darbiņš, ja vien Jums mājās ir visas nepieciešamās sastāvdaļas. 

Pirts dvielim vīrietim vajadzēs:
1) dvielis - pietiekami liels, lai potenciālais valkātājs var aptīt sev apkārt un paliek rezerve
2) lipīgā lente vai kā citi saka ļipučka jeb vēl esmu dzirdējusi - ezītis
3) šķēres
4) diegs
5) šujmašīna, kas spēj šūt visvienkāršāko funkciju - taisnu dūrienu. Ja šis atkrīt, bet ir liela uzcītība, noteikti var arī ar rokām. 


Ņemam dvieli. 
Manējais no Jysk, jo šīs sērijas lielie un arī mazie frotē dvieļi man liekais best of ever - tie izcili uzsūc mitrumu, ir smukās krāsās, turklāt gadiem ilgstoši lietojot, tie neizbalo, nenoplūk, nepūko un arvien ir kā jaunu.  

Ja gribam precīzi uz milimetriem un potenciālais dvieļa lietotājs mums ir pie rokas, lūdzam, lai aptin dvieli un var paskatīties cik apmēram tālu būs nepieciešams nošūt lipīgo lentu. Ja tik precīzi nevaram nomērīt, tad vadāmies uz aci, aptuveni mērot uz sevis. 

! Svarīgi - lipīgā lenta jāliek ar kārtīgu rezervi, jo lietošanas laikā dvielis paliks slapjš un smags, attiecīgi vajadzēs varēt aptīt ciešāk.

Es ņēmu 25 centimetrus garu un 5 centimetrus platu lipīgo lentu. Dvieļa lietotājs gan man saka, ka neslikti būtu vēl garāka (shame on me, bet jau ilgstoši nespēju pieķerties šim darbiņam).


Paskatamies kā pareizi dvielis tīsies ap vēderu un piešujam līpīgo lentu. 


Sasienam diegus un viss - aidā baudīt pirts priekus! :) 

 Kādas ir Jūsu pirts tradīcijas?

4 komentāri:

 1. KREDĪTU AIZDEVUMI INC.


  Vai jūs esat izvēlējies, kur saņemt aizdevumus, bankas ir atteikušās un tagad esat satraukts par to, kur saņemt aizdevumu. LENDINGTREE piešķirs jums paredzēto aizdevumu. sazinieties ar mums pa e-pastu lendingtreegroupinc@gmail.com.

  Aizdevums, lai viegli atmaksātu parādu?
  Aizdevums tāda biznesa uzsākšanai, kuru vēlaties veikt?
  Aizdevums izglītības vajadzībām?
  Aizdevums dzīvokļa iegādei?
  Aizdevums šīs sapņu automašīnas iegādei?

  Vairs nemeklējiet, aizdevumu izsniegšana kokiem INC piedāvā aizdevumus
  Nav slēptu maksājumu no 1 000 līdz 20 000 000 EUR / USD / POUNDS
  Ar ļoti zemu 3% procentu likmi
  Mēs esam izveidojuši kreditēšanas un
  finansiāla palīdzība klientiem visā pasaulē.

  Mēs cenšamies saglabāt savu izcilības līmeni Mēs
  piedāvāt mūsu pakalpojumus jebkurā diennakts laikā.
  Mēs piešķiram aizdevumu tiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība no 1 līdz
  20 gadi

  Mūsu pakalpojumi ietver arī

  . reāls finansējums
  . nekustamā īpašuma investors
  . celtniecības aizdevumi
  . uzņēmējdarbības uzsākšanas aizdevumi
  . mājokļa aizdevumi
  . Patēriņa kredīts,
  . FHA aizdevumi
  . personīgie aizdevumi
  . auto aizdevumi
  utt. Ja jums nepieciešams aizdevums vai finansiāla palīdzība, sazinieties ar mums pa tālr

  e-pasts: lendingtreegroupinc@gmail.com

  e-pasts: aizdevums-tree@outlook.com

  WhatsApp: +1(213)419-2419

  Silta doma

  AtbildētDzēst
 2. Sveiki visiem, esmu zaudējis naudu tik daudzām kompānijām, kuras ir uzdevušās par īstiem aizdevējiem, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35 000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņa aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: lapofunding960@gmail.com
  Whatsapp +447883183014

  AtbildētDzēst
 3. Šī zilā krāsa ir tik neparasta! Kas tā par krāsu skaitās? No kurienes Jums radās tik forša ideja? Noteikti šovakar pamēģināšu! Bet diez vai tik labi sanāks, kā Jums!:)

  AtbildētDzēst