trešdiena, 2012. gada 17. oktobris

Brisele - 2. un 3.diena

 
Šeit līst. Līst & līst katru dienu. Sajūta tāda kā esot Londonā. Ja līdz šim gan tikai katru rītu ir bijis it kā sīks, bet tajā pašā laikā pat ļoti mērcējošs lietus, tad šodien arī vakarā, turklāt tā pamatīgi. Pievienojot tam sagurumu & to, ka gribas jau mājās - šovakar nekur nestaigāju
 
Vakar savukārt biju Eiropas Parlamentā - muzejā par Eiropas Savienību un pašu parlamentu.
 
 
Man patīk tādi muzeji - ar gandrīz kosmisku pieskārienu un augstajām tehnoloģijām. Te vēl bez iespējas visu ko sakonektēt, atzīmēties vai vnk pakustināt arī ļoti izglītojošs aspekts - viss par Eiropas Savienības dibināšanas vēsturi un mūsdienām. Lai tiešām noklausītos  to visu, man liekas, ka ar dienu būtu par maz jeb vnk spēki beigtos. Man gan bija tāds galopa skrējiens, bet interesanti.
Ja gribas uzzināt visu par ES, bet slinkums lasīt grāmatu + patīk modernās tehnoloģijas - šī būs īstā vieta, kurp doties.
 
 
 
Šie mazie cilvēciņi ir makets kā izkārtoti EP deputāti. Ieskatieties, sievietes ir kleitas & sabildēju mūsējos. :)EP arī mākslas izstāde. Šī gan īslaicīga ekspozīcija un kā sapratu, tad drīz jau beidzas.
 
 
Mani favorīti - spīdīgais objekts zāles vidū - pa gabalu izskatījās pēc kaķa :) tuvumā pieejot - tā ar nesapratu, kas tas īsti ir & šī glezna.
 
 
Atpakaļ ejot - pils. 2 rītus caur parku pagāju garām, nepiefiksējot, ka tā ir pils. Vakar izmetot milzu loku un vēl speciāli meklējot, kur ir pils - sapratu, ka tepat jau vien bija. :)


 
Mana galvenā atziņa joprojām - te viss ir tiiiikkkk garšīgi! Tas arī mans lielākais pārsteigums par Briseli & Beļģiju kā tādu. Jūras veltes + šokolāde = ideālā kombinācija manai ēdienkartei!

1 komentārs: